Výlet 6. B a 6. C

12. června 2024

Ve středu 5. června 2024 se žáci 6. B a 6. C zúčastnili výletu do města Zlín. Zde navštívili Muzeum Jihovýchodní Moravy ve Zlíně, kde absolvovali dva programy. V rámci prvního se v čase vrátili do konce 30. let a společně navštívíli správní budovu firmy Baťa. Řekli jsme si, proč se této administrativní budově říká „jednadvacítka“ a co vše se v ní nacházelo. Svezli se také pojízdnou kanceláří určenou pro ředitele firmy Jana Antonína Baťu a vypracovali interaktivní pracovní listy. Druhý program „Náš zákazník – náš pán“, což bylo také jedním z hesel baťovské obchodní strategie, obsahoval informace, co všechno nabízely baťovské prodejny a na co se zaměřovala výroba ve Zlíně i v zahraničí. Vytvořili si také vlastní animovanou reklamu v podobě flipbooku. Poté jsme se vydali prozkoumat centrum města Zlín, kde jsme se také naobědvali. Následovala exkurze do Zoo Zlín, kde žáci postupně procházeli jednotlivé světadíly a poznávali živočichy, kteří na nich žijí.

Fotogalerii naleznete zde

Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 136x