Výchovně vzdělávací koncert „Fouká, nefouká“

16. října 2024

V pondělí 7. října navštívila třída 5.C Klub Atlantik, kde se zúčastnila výchovně vzdělávacího koncertu s názvem „Fouká, nefouká“. Během koncertu byli žáci vtipnou a hravou formou seznámeni s různými druhy dechových nástrojů, na které jim zahráli hudebníci z Janáčkovy filharmonie. Nejen že je hudebníci s nástroji seznámili
a zahráli jim na ně, ale také žáky naučili, jak si správně před hrou rozcvičit prsty a jak připravit svůj dech. Největší radost ale přišla, když hudebníci své nástroje dětem na chvíli půjčili, aby si sami zkusili svůj malý koncert zahrát a kdo ví, třeba jsme díky tomu měli možnost slyšet první koncert budoucího hudebního velikána.
Foto fouka nefouka1
Foto fouka nefouka2
Foto fouka nefouka3
Foto fouka nefouka4