Slavnostní rozloučení s 9. ročníky (2024)

28. června 2024

27. červen byl pro žáky devátého ročníku současně dnem posledním na naší škole.
V atriu naší školy proběhla tradiční akce – rozloučení s deváťáky. Tento den byl pro žáky výjimečný. Žáci, slavnostně oblečení, se loučili se spolužáky a učiteli. Každá třída měla připravený krátký program a poděkování pro jednotlivé učitele. Na památku na školní léta dostali pamětní list a drobný dárek od Nadačního fondu školy. K slavnostní atmosféře přispěla i místostarostka Městského úřadu Moravská Ostrava a Přívoz – Ing. Valentina Vaňková, která přišla žáky podpořit. Součástí akce bylo i odměnění žáků, kteří školu reprezentovali v nejrůznějších soutěžích a kteří pro školu aktivně pracovali. Rozloučení měly všechny třídy pěkně připravené, po skončení programu se některým žákům řinuly po obličeji potoky slz. Všem přejeme hodně úspěchů při dalším studiu na středních školách a věříme, že na školní léta budou rádi vzpomínat.

Fotogalerii naleznete zde
Přehled starších článků | Autor: ZŠ GEpiky | Počet přečtení: 285x