Exkurze 2.A do Světa techniky

9. října 2024

Naši druháci měli jedinečnou příležitost vyrazit na exkurzi do expozice Velkého světa techniky v Ostravě, kde na ně čekal interaktivní zážitek plný objevů a zábavy.
V moderním vědeckém centru si děti mohly na vlastní kůži vyzkoušet svět vědy a techniky. S nadšením se vrhly na interaktivní prvky, kde mohly například vyzkoušet sílu větru, magnetismus nebo jak fungují různé mechanické stroje. Druhá část exkurze patřila programu Putování za medem, kde se mohly děti dozvědět mnoho zajímavostí o včelách, jejich životě, i o tom, jak se med vlastně získává.
Exkurze do Velkého světa techniky i Putování za medem byla pro druháky nezapomenutelným zážitkem. Rozšířili si své znalosti o světě vědy a přírody, ale také si odnesli řadu praktických zkušeností i skvělých zážitků.

Mgr. Dagmar Burková
Foto svet techniky1