Výlet nejlepších druháků a prvňáků v ZOO

19. června 2014

Prázdniny už klepou na dveře, učitelé uzavírají známky, připravují vysvědčení a žáci? Zkoušejí na poslední chvíli vylepšit své známky z jednotlivých předmětů, uklízejí třídy a těší se na nekonečné dny volna letních prázdnin. Jezdí i na školní výlety a exkurze. Druháci i prvňáci už mají výlet za sebou, ale přece ti nejlepší, nejpilnější jeli ve středu 18.6. ještě do ZOO. Vstupné neplatil nikdo, protože jsme vyhráli v rámci Dne země volnou vstupenku. Výlet se nám opravdu vydařil, přálo i počasí. Velký zážitek měly všechny děti ze zpáteční jízdy vláčkem. Svačiny v batohu jsme vyměnili za dárečky, které jsme v ZOO nakoupili pro rodiče, sourozence, babičky i dědečky. Odnesli jsme si i mnoho nových zajímavostí o zvířatech, které se nám budou ve škole hodit.

Fotky zde.
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová | Počet přečtení: 1642x