Vítání jara aneb Barevné dny

29. března 2016

Prvních jarních dnů už jsme se nemohli dočkat, proto jsme je také patřičně všichni přivítali. Z iniciativy žákovského parlamentu vznikl třídenní projekt Barevné dny. Na každý den byla vyhlášena barva trička nebo jiného vrchního oděvu a bylo na třídních kolektivech, jak se semknou dohromady, domluví se, aby co nejvíce žáků přišlo v oblečení určené barvy. Během vyučování chodili vybraní žáci z řad žákovského parlamentu a počítali, kolik žáků tuto barvu oděvu na sobě nemá. S nadšením se do této akce vrhli žáci 1. – 5. tříd, starší žáci nesplnili naše očekávání. Do akce se zapojili i učitelé, aby tak podpořili své žáky. Tento projekt hodnotíme kladně, protože se ukázala soudržnost třídních kolektivů. Našly se třídy, ve kterých všichni žáci táhli za jeden provaz a ve svém třídním kolektivu neměli žádného „provinilce“. Nejúspěšnějšími kolektivy byly třídy 2. A, 5. D, 4. B, 5. B a třída 1. B, na které čekaly sladké odměny.

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jitka Magincová | Počet přečtení: 788x