Víčka z PET lahví pro Tomáška Berku 2015-16

6. října 2015

Minulý školní rok žáci naší školy pomohli sběrem plastových víček Tomáši Berkovi z Ostravy. Výtěžek z víček pomohl částečně zajistit finance na léčebnou metodu KLIM-THERAPY, což je léčba pomocí speciálního stabilizačního oblečku. Oblek obsahuje systém podpůrných prvků, které jsou vzájemně pospojovány elastickými pásky, a prvky sloužící pro korekci dolních končetin a trupu, držení hlavy v prostoru a dalších pohybových funkcí.
Letos se opět zapojuje Žákovský parlament ve spolupráci s Ekotýmem do sběru plastových víček pro Tomáška, sbírka víček bude celoroční. Rodiče Tomáška všem děkují za pomoc.

Sbírka víček proTomáška

Prosíme vás o sběr plastových víček, kterými chceme uhradit měsíční léčbu KLIM – THERAPY. Pomocí ní bychom chtěli docílit stability těla a následně i chůze. Tuto léčbu pojišťovny zatím u nás nehradí.Tomášek má DMO – dětská mozková obrna.

Všem moc děkujeme

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Konečná Ljuba | Počet přečtení: 1026x