Víčka pro Tomáška 2016

30. června 2016

Žákovský parlament ve spolupráci s Ekotýmem naší školy inicioval na začátku školního roku sbírku plastových víček. Sběrem plastových víček jsme tak mohli pomoci osmiletému Tomáškovi Berkovi z Ostravy zajistit finance na léčebnou metodu KLIM-THERAPY, což je léčba pomocí speciálního stabilizačního oblečku. Sbírali žáci všech tříd a během školního roku se nám podařilo nashromáždit 7 pytlů s víčky. Víčka si minulý týden převzal tatínek Tomáška. Celkem se podařilo nasbírat od všech účastníků akce 97, 2 kg víček.
Nás těší, že jsme i my touto formou mohli Tomáškovi pomoci. Ve sbírce budeme i příští školní rok pokračovat. Všem patří poděkování ze strany Tomáškových rodičů.

Poděkování za víčka
Chtěli bychom moc poděkovat dětem, zaměstnancům, rodičům a všem, kteří Tomáškovi sbírají víčka. Díky vám může Tomášek jezdit na terapii, která mu vždy pomůže. Vaše škola nám předala víčka o váze 97,2 kg. Moc děkujeme a vážíme si vaší pomoci.

Tomášek s rodiči

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Ljuba Konečná | Počet přečtení: 1854x