Vánoční jarmark 2012

17. prosince 2012

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé. Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí a s nimi i   již tradiční jarmark…

13.12. se v naší škole uskutečnil tradiční vánoční jarmark. Učitelé ani žáci nepodcenili náročnou přípravu. A opravdu bylo z čeho vybírat. Žáci nabízeli vlastnoručně vyrobené svícny, adventní věnce, andílky, papírové stromečky, vánoční přáníčka, baňky, zvonečky, hvězdičky, prasátka pro štěstí. Nakupovali malí, velcí, paní sekretářka, paní uklízečky,  přišel i pan ředitel, aby všechny pozdravil a hlavně nakoupil. Nakoupila i paní zástupkyně a hlavně vše na památku vyfotografovala. Jarmark nebyl jen pastvou pro oči, ale na své si přišly i mlsné jazýčky.Nechybělo voňavé cukroví od maminek či babiček, krásně zdobené perníčky, chodbami školy se linula vůně čerstvě napečených závinů. Někteří už měli sladkého dost a tak přišla vhod čerstvě upečená klobása, v neposlední řadě i teplý čaj. Na své si přišli i milovníci živého betlému ve vánočně vyzdobeném átriu  školy. Vánoční atmosféru dokreslovaly vánoční koledy. Jarmark není jen o výrobcích, je především o milém setkání rodičů, učitelů a žáků.

Příprava vánočního jarmarku nám ubrala mnoho fyzických i psychických sil. Nakonec, stejně jako v pohádce, vše dobře dopadlo. Prosím,nakoukněte na fotografie.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1388x