Valašské klobouky - ŠVP 2014

5. prosince 2014

Milá maminko, tatínku, babičko, dědečku a vůbec celá rodino,
zdárně jsme zvládli první dva dny ozdravného pobytu. I když byl odjezd trochu divoký, na rozdíl od Vás jsme se tu zatím neklouzali. Trochu tu nasněžilo, ale na sáňkování to zatím rozhodně není. Takže se kromě učení, environmentálního programu a vycházek věnujeme hlavně sušení oblečení. Už si myslíme, že ty naše obrovské kufry nebyly zbytečné. Možná přijedeme o nějakou tu rukavici chudší, ale se ztrátami se přece počítá. Kromě běžných činností jsme se seznámili se skřítkem Radkem, skřítkem Edou a vílou Amálkou. Ti nás provázejí celým pobytem a pomáhají nám naučit se mnoho nových věcí a zároveň poznat místní krajinu. Vše je zatím fajn, zase se brzo ozvu, ale teď už musím končit.

Pusu posílám JÁ
P. S. V lese to bylo moc fajn, ale narazili jsme tu na stopu Yettiho, pátrání bude pokračovat, o všem Vám zase napíšu, ale vypadá to nadějně………

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Zuzana Kolářová | Počet přečtení: 1553x