2. září 2011
Veronika Němcová, žákyně 6.A
Zájmová činnost: judo
Kde: TJ Mittal Ostrava
Úspěchy:
rok 2008 - benjamínek
MC Bohumín – 2.místo
Velikonoční turnaj Karviná – 3.místo
Májový turnaj Český Těšín – 3.místo
MC Karviná – 2.místo
Krajský pohár Opava – 3.místo
Pohár starostky Dobré – 3.místo
Vánoční turnaj TJ Mittal Ostrava – 2.místo
Rok 2009 – benjamínek
MC Třinec – 1.místo
VC Hodonín – 2.místo
VC Uherský Brod – 1.místo
MC Karviná -1.místo
Pohár Euroregionu Beskydy – 2.místo
Zimní pohár Hranice – 2.místo
Slezský pohár Opava – 2.místo
MC Bohumín – 3.místo
Velikonoční turnaj Karviná – 1.místo
Májový turnaj Český Těšín – 3.místo
MVC Michalovce – Slovensko – 2.místo
Krajský pohár Karviná – 1.místo
VC Mittal Ostrava – 4.místo
MC Bohumín – 1.místo
MC Karviná – 2.místo
Pohár starostky Dobré – 1.místo
Vánoční turnaj TJ Mittal Ostrava – 3.místo
Rok 2010 – benjamínek
MC Třinec – 1.místo
VC Veselí n.M. – 3.místo
MC Karviná – 2.místo
Pohár Euroregionu Beskydy – 3.místo
Slezský pohár Opava – 2.místo
MC Bohumín – 1.místo
MC Karviná – 2.místo
Pohár Osvobození Tvrdoni – 1.místo
VC Hulín – 2.místo
MVC Michalovce – Slovensko – 1.místo
MC Studénka – 2.místo
MC Karviná – 1.místo
VC Prostějov – 1.místo
VC Ostrava – 1.místo
Pohár primátorky Frýdku Místku – 1.místo
MC Štramberk – 2.místo
BENAPO CUP Tvrdonice – 3.místo
Krajský pohár Opava – 2.místo
MVC Martin – Slovensko – 1.místo
MC Bohumín – 1.místo
Mistrovství Moravy v Uherském Brodě – 1.místo
Benjamínek roku 2010 oddílu TJ Mittal Ostrava
Rok 2011- mladší žákyně
MC Třinec – 1.místo
Těšínský turnaj žáků – 1.místo
Český pohár v Ostravě – kvalifikace na MČR - 3.místo
Český pohár v Jablonci nad Nisou – kvalifikace na MČR - 5.místo
Český pohár v Hranicích – kvalifikace na MČR – 4.místo
Pohár Osvobození Tvrdonic – 1.místo
MC Karviná – 3.místo
MVC Kroměříž - 2.místo
Májový turnaj Český Těšín – 2.místo
VC Ostrava – 2.místo
Slezský pohár Opava – 3.místo
Marie Kilarová, žákyně 9.B
zájmová činnost: jachting
kde: YC Baník Ostrava - jachting
úspěchy: rok 2008
Moravský pohár - mladší žákyně 2.místo
Moravskoslezský pohár - mladší žákyně 1.místo
Hornický kahan - mladší žákyně 2.místo
Regata na Velkém Dářku - mladší žákyně 2.místo
Mistrovství Slovenska – ml. olymp. naděje 2. místo
Ikamont cup – 3. místo
Cena Borsodchemu – 3. místo
Poslední réčko v Kroměříži – 1. místo
rok 2009
Jarní rozcvička v Otrokovicích – 3. místo v absolutním pořadí
Jarní závody na Hlučínském jezeře – 2. místo v absolutním pořadí
Jachtařské závody v Otrokovicích - 3.místo v lodní třídě Optimist
Pohár Olešné – 8. místo v absolutním pořadí, 1. místo – dívky
Velká cena YC Lipna – 18. místo v absolutním pořadí, 4. místo starší žákyně
Pohár Jedovnice – 5. místo v absolutním pořadí, 2. místo dívky
Májový pohár - závod konaný na Vysočině – rybník Velké Dářko- 3.místo v kat. dívky
Sokolská regata – moravský pohár konaný na štěrkovně v Tovačově- 3. místo v kat. dívky
Pohár Radegastu- moravský pohár - Žermanice - 3. místo v absol. Pořadí
Závod mladých nadějí – Velké Dářko 2.místo v kat. dívky
Interpohár – Žermanice – závod týmu olympijských nadějí 1. místo
Interpohár – mez. závod – Oravská přehrada 17. místo v absol pořadí – 2 dívka z ČR
Liptovský pohár- mezinárodní závod – Liptovská Mara 12. místo v absol. poř. – 3.dívka z ČR
Olešná regata – moravský pohár – Olešná přehrada 2. místo v absol. pořadí
Interpohár – mez. závod konaný v PL – jezero Tresná 3.místo v kat. dívky – 1.dívka z ČR
Ikamont Cup – oblastní přebor – Hlučínské jezero 3.místo v absol. poř
Cena Borschodchem – moravský pohár – Hlučínské jezero 2.místo v kat. dívky
Krajský přebor – Kroměříž 2.místo v kat. dívky
Interpohár – PL – Rybnik 4.místo v kat.dívky – 1.dívka z ČR
Poslední réčko – JNS Otrokovice 2.místo v absol. poř.
Interpohár – mez. závod konaný v PL – jezero Tresná 3.místo v kat. dívky – 1.dívka z ČR
Ikamont Cup – oblastní přebor – Hlučínské jezero 3.místo v absol. poř
Cena Borschodchem – moravský pohár – Hlučínské jezero 2.místo v kat. dívky
Krajský přebor – Kroměříž 2.místo v kat. dívky
Interpohár – PL – Rybnik 4.místo v kat.dívky – 1.dívka z ČR
Poslední réčko – JNS Otrokovice 2.místo v absol. poř.
Celkové umístění v žebříčku za sezonu 2009 10. místo v ČR v absol. pořadí
další charakteristika: spolehlivá, pracovitá, patří mezi nejlepší žáky třídy, kromě výborných výsledků ve škole je i výtvarně a hudebně nadaná
Kristýna Kubíčková, žákyně 9.B
zájmová činnost: tanec
kde: TŠ K + K Labyrint Ostrava
úspěchy: rok 2009
World Championships – Liberec 13.-15.11 2009
Synchro Dancing – Juniors – formations – 1. místo
Special couple dance formation – Juniors – small group – 2.místo
Latin Show Teams – Juniors – duos – 2.místo
Latin Show Teams – Juniors – formations – 3.místo
Latino Show Teams – Juniors – solo – 4.místo
Latin Show Teams – Juniors – small groups – 4.místo
Salsa – Juniors – couples- 7.místo
Regionální postupové kolo-Karviná:
LATINO SHOW-FORMACE-JUNIORS-2.MÍSTO
Pohárová soutěž TaPŠ ILMA-Jablonec nad Nisou:
LATINO SHOW-FORMACE-JUNIORS-1.MÍSTO
LATINO SHOW-MALÉ SKUPINY-JUNIORS-1.MÍSTO
SYNCHRO DANCE-FORMACE-JUNIORS-1.MÍSTO
Mistrovství Moravy-Bohumín:
LATINO SHOW-EXTRALIGA-FORMACE-JUNIORS-2.MÍSTO
Mistrovství České republiky-Tábor:
LATINO SHOW-EXTRALIGA-FORMACE-JVK-3.MÍSTO
LATINO SHOW-MALÉ SKUPINY-JVK-1.MÍSTO
SYNCHRO DANCE-FORMACE-JVK-1.MÍSTO
další charakteristika: přátelská, oblíbená v kolektiv, ochotná
Tomáš Herák, žák 5.B
zájmová činnost: sport
kde: FC Baník Ostrava
úspěchy: reprezentace náší země a města v mnoha zemích Evropy
- od r. 2006 hraje za starší ročník:
Mezinárodní turnaj (Trenčín)- vyhlášen nejlepším hráčem turnaje
Účast na 36 turnajích (z toho18x nejlepší hráč, 2x nejlepší střelec)
Kapitán mužstva
V roce 2009 mezinárodní turnaj (Francie) - 3.místo
další charakteristika: snaživý, v kolektivu oblíben,dobrý prospěch
Natálie Myslivcová, žákyně 8.B
zájmová činnost: tanec
kde: taneční klub Akcent Ostrava
úspěchy:
Mistrovství Moravy Show dance: formace "Škola kouzel v Bradavicích" (extraliga) - 1. místo
Disco dance: formace "Bonduell" (extraliga) - 1. místo
MČR disco formace 1. místo
malá skupina 1. místo
Mistrovství Evropy- Bělehrad show dance
Mistři Evropy - 1. místo - formace "Škola kouzel v Bradavicích"
Mistři Evropy - 1. místo - malá skupina "Na smetišti":
MČR v Berouně - show dance sóla, dua, MS duo show dance-bob a bobek 4. místo
Mistrovství ČR Disco Dance - Praha sólo-4. místo
Mistrovství světa disco dance: formace 1. místo
malá skupina 1. místo
duo 4. místo