TV v 5.B

7. března 2016

V pátek 4.3.2016 jsme se s žáky 5.B v hodině TV zaměřili na zimní sporty. Každý si měl připravit krátkou informaci o nějakém zimním sportu, krátký test, křížovku/ viz. přiložena-tajenka vyjde BIATLON/, osmisměrku nebo přijít oblečen jako sportovec .
Všichni žáci byli skvělí. Někteří kromě krásného sportovního oblečení taktéž měli připravený krátký taneční program nebo dokonce ukázku svého sportu/např. hokeje + ukázky faulů, znakování rozhodčích/ nebo závody v daném sportu. Protože jsem nechtěla, aby děti do školy nosily lyže, brusle atd., musely si děti, pokud tyhle sporty chtěly představovat, tyhle pomůcky vyrobit z kartonového papíru.
Všem se zábava moc líbila a výsledek můžete posoudit sami z přiložených fotografií.
Snad poznáte, všechny druhy sportu, které žáci představovali. Jenom Vám poradím, že šlo např. o hokej, snowboard, krasobruslení/taneční páry/, lyžování-sjezd, carling.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Dana Ganišinová | Počet přečtení: 939x