Statutární město Ostrava ocenilo dva pedagogy naší školy

25. března 2014

U příležitosti Dne učitelů byli na slavnostní akci, která se konala 20. března v Divadle loutek Ostrava, oceněni pedagogové ostravských škol. Za město Ostravu jim poděkovali Jaroslava Rovňáková, která má ve svém odboru rezort školství, vedoucí oddělení školství, sportu a volnočasových aktivit Magistrátu města Ostravy Marta Szücsová a Lubomír Pospíšil člen komise pro vzdělávání a školství.
Velké pocty se dočkaly dvě pedagožky naší školy. Za dlouholetou tvůrčí pedagogickou činnost byla oceněna paní učitelka Mgr. Jiřina Hemžalová, kterou řada bývalých i současných žáků zná jako dlouholetou organizátorku sportovních soutěží a lyžařských kurzů či jako vedoucí nejrůznějších sportovních kroužků.
V kategorii Významná pedagogická osobnost byla oceněna Mgr. Marcela Popalová. Všichni paní učitelku znají jako výborného pedagoga, který se s láskou věnuje dětem na 1. stupni. Její doménou jsou akce pro žáky, ve kterých se děti opravdu vyřádí. Jmenovat můžeme karnevaly všeho druhu, soutěž Skládám, skládáš, skládáme, lampiónový průvod apod.
Oběma kolegyním srdečně blahopřeji k těmto významným oceněním jménem svým a jménem všech zaměstnanců školy. Je to významné ocenění nejen pro vás, ale i pro celou naši školu.
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Jan Veselý | Počet přečtení: 1102x