Srdce pro děti

28. listopadu 2013

OS Život dětem
PROSÍME pomozte nemocným dětem nákupem SRDÍČKA 20 Kč, MAGNETKY 30 Kč, či CD- Srdci blíž 50 Kč.
PŘEDEM DĚKUJEME ZA PODPORU TÉTO CHARITATIVNÍ AKCE.

Posláním občanského sdružení Život dětem je pomoc nemocným dětem v rámci celé České republiky. Každý z nás se může v životě ocitnout v těžké situaci, kdy potřebuje pomoc a podporu okolí.
Poslání
V naší organizaci se denně potýkáme s lidským neštěstím, jedná se především o neštěstí dětí, které jsou odkázány na lékařskou pomoc. Snažíme se těmto dětem pomoci hlavně formou zkvalitnění zdravotnické a přístrojové techniky na dětských odděleních, kterou lékaři potřebují k tomu, aby děti mohli řádně a šetrně léčit. Při dnešním rychlém vývoji medicíny a techniky tyto přístroje stárnou rychleji než dříve. Obnova zdravotnické techniky na světové úrovni je nezbytně nutná pro zkvalitnění péče o kriticky nemocné děti.

Naše sdružení se snaží pomáhat nemocným dětem také přímo, a to darováním hraček, knížek, pořízením hezkého nábytku na dětská lůžková oddělení, pořádáním besídek pro děti, které jsou dlouhodobě upoutány na lůžku,... V menší míře a dle možností našeho sdružení dále pomáháme jednotlivým žadatelům. Jedná se především o hrazení příspěvků na pořízení invalidních vozíčků, rehabilitačních pomůcek,…

Rádi bychom pomohli všem dětským oddělením nemocnic, dalším dětským zařízením a jednotlivcům, kteří nás o pomoc žádají, ale bohužel to není v některých případech v našich silách.

Budeme rádi, podaří-li se nám společným úsilím pomoci všem, kteří naši pomoc a zájem opravdu potřebují. To je cílem a přáním občanského sdružení Život dětem.

Přehled starších článků | Autor: OS Život dětem a J. Mertová | Počet přečtení: 1293x