Španělsko

22. května 2014

Ve dnech 5.5. - 10. 5. 2014 jsme se zúčastnili čtvrté partnerské schůzky ve Španělsku. První den jsme si prohlédli školu partnerů v městečku Rivas, které je vzdáleno asi 15 kilometrů od hlavního města Madrid. Podívali jsme se také na radnici a setkali se s místním starostou. Ve středu nás čekala komentovaná prohlídka města Madrid. Prohlédli jsme si centrum a měli jsme štěstí i na sledování výměny hradní stráže. Po obědě jsme se šli podívat do interiérů královského paláce. Další den jsme jeli na prohlídku jarního královského sídla v Aranjuez. Průvodce nám potom provedl rozlehlými královskými zahradami, které jsou známé svým velkým počtem fontán. V pátek jsme měli na programu projížďku vyhlídkovým autobusem po Madridu a k večeru jsme jeli do Faunie. Ta se nám líbíla asi nejvíce. Největším zážitkem pro nás bylo setkání s tuleni, které jsme si mohli i pohladit. Večer se zde konala závěrečná slavnostní večeře, po které jsme dostali certifikáty o účasti. Výlet se nám moc líbil a velkou roli v tom hrálo určitě i letní počasí.

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Andrea Znojilová | Počet přečtení: 4391x