Soutěž o nejhezčí velikonoční výrobek

20. března 2013

Táta včera na venku,
našel první sněženku.
Vedle ní petrklíč,
zima už je pryč.

Od poloviny března chystaly paní učitelky pro děti prvních tříd na první jarní den překvapení – jarní vyučování. Jak dopadlo? Nechte se ještě  překvapit. Paní učitelka Marcela Popalová a paní učitelka Pavla Nikolova vyhlásily také velikonoční soutěž ,,O nejhezčí velikonoční výrobek“. První sněženky, jarní papírová sluníčka, velikonoční zajíčci, kuřátka nebo kraslice zdobí nejen třídy, ale i chodby před nimi. V hodinách PČ a VV se všichni moc snažili, někteří vyrobili i pěkné výrobky doma se svými rodiči. Pomáhali i prarodiče. Jak jsou naši malí prvňáčci šikovní, si můžete prohlédnout na velikonoční výstavce v přízemí naší školy. A kdo vlastně vyhrál v soutěži 1.místo? Všichni, kteří něco pěkného vyrobili a do soutěže přinesli. Všem blahopřejeme!!! Malá odměna je určitě nemine. Chcete znát jejich jména?

Tady jsou šikulové z 1.A: Drozdová Radka, Kielbasová Tereza, Kielbas Ondra, Daniš Jan, Suchánková Johana, Santová Veronika, Horváthová Aneta, Izvorský Jan. Šikulové z 1.B : Skapová Natálie, Kočica Sebastian, Maleňáková Pavlína, Matloch Adam, Vyoralová Kristína, Krejčíř Jan, Kuruc Michal, Kočicová Natálie, Křesťanová Ema, Horníková Veronika. Šikulové z 1.C: Večeřová Veronika, Židková Andrea, Antoníček Filip, Kostka Lukáš, Hlaváček David, Vaněrková Tereza, Poláchová Barbora, Novák Šimon, Ondrouch Kristián, Mařec Jirka, Lindovská Linda, Vlková Katka. Šikulové z 1.D : Lenert Filip, Rypel Tomáš, Ďurovcová Eliška, Tichý Tadeáš, Barešová Vendula, Brázdilová Natálie, Kendziorová Tarja, Hula Viktor.

Děkujeme všem rodičům i prarodičům za naši podporu, za jejich čas a přejeme krásné jarní dny plné sluníčka a veselé Velikonoce.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1431x