Slavili jsme Den dětí

2. června 2013

V pátek 31.5. 2013 jsme se neučili, Den dětí jsme ve škole slavili.
Velcí, malí, prvňáci, druháci, třeťáci, čtvrťáci i holky a kluci z pátých tříd. Paní učitelky pro ně dlouhé týdny připravovaly nejrůznější soutěže. Na dvaceti stanovištích v tělocvičnách, chodbách a ve třídách je čekali žáci z devátých tříd, kteří dohlíželi na pravidla. Děti nejen sportovaly, šplhaly, zdolávaly nejrůznější překážky s míči, ale zkusily si navléknout i tkaničky do tenisek, zapnout co nejrychleji knoflíky u košile nebo pověsit prádlo, navléknout korálky, skákat přes švihadlo, foukat do papírové kuličky nebo skákat v pytli. Vyzkoušely si házení na cíl, postavit komín z kostek nebo sestavit obrázek podle předlohy z dřevěných tyčinek. Získané body všichni proměnili v mini obchůdku se sladkostmi. I když nám nepřálo počasí, Den dětí se i tak vydařil a všechna stanoviště byla celé dopoledne prosluněná a plná smíchu spokojených žáků ze ZŠ Gen.Piky.
Fotografie najdete ZDE.
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1170x