Skončili jsme , jasná zpráva...

8. dubna 2015

Čtrnáct dní uběhlo jako voda a náš pobyt na Bílé došel do zdárného konce.
Když jsme 20. března nastupovali u školy do autobusu, tak jsme si ani neuvědomili, jak rychle to uteče.
Během 14 dní nám počasí ukázalo všechny své stránky, chvíli svítilo sluníčko, chvíli sněžilo, chvíli pršelo a padaly téměř trakaře a nakonec se s námi Bílá rozloučila sněhovou nadílkou. Aspoň mohou lyžaři říci, že sjedou kopec za všech okolností.
Díky pozdnímu termínu patřila Bílá nám. Téměř prázdné svahy nám daly výbornou možnost naučit se dobře lyžovat, a i když to na začátku vypadalo, že se někteří víc kutálí po kopci, než lyžují, tak na konci našeho pobytu jsme všichni mohli hrdě říci, že jsme lyžaři.
A zatímco někteří lyžovali, tak ostatní se zdokonalovali ve svých běžkařských a obratnostních dovednostech v okolí Bílé.
Nesmělo chybět ani učení, ale na čerstvém vzduchu a mimo lavice, to pro nás nebylo až tak velké utrpení.
Každý si podle nás odváží domů spousty zážitků ze sportovních aktivit, aqua-parku, relaxačního centra a samozřejmě z večerních programů. Jen těžko se dá určit, zda žáky více bavily společenské hry nebo diskotéky…
Opět se u závěrečného balení věcí ukázalo, že maminky jsou asi kouzelnice, protože dostat věci do kufrů byl docela problém, ale nakonec jsme to nějak zvládli a mohli s nostalgií nastoupit do autobusu směr Ostrava.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Martina Dostalová | Počet přečtení: 1027x