Škola v přírodě -duben, květen 2011

6. března 2011

Tento projekt je spolufinancován z  účelové dotace z rozpočtu
Statutárního města Ostravy

1. Termín:
   26.4. – 2.5. 2011
2. Termín:   2.5. – 8.5. 2011
3. Termín:   14.5. – 20.5. 2011

Odjezd tam ráno, příjezd zpět v odpoledních hodinách (hodina bude ještě upřesněna).

Místo: RS Bučina, Dolní Bečva 447, 756 55 Dolní Bečva

Škola v přírodě je z větší části financována z účelové dotace Statutárního města Ostravy. Doplatek je proto stanoven na 700,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze včetně zajištění pitného režimu, doprava tam a zpět, odměny v soutěžích, výlety. Závaznou přihlášku je nutné odevzdat třídnímu učiteli nejpozději do 21.3.2011. Částku 700,-Kč je nutno uhradit do 31.3.2011 třídnímu učiteli.

Po odevzdání závazné přihlášky a zaplacení částky 700,-Kč obdrží zákonní zástupci podrobnější informace o Škole v přírodě.

K účasti na škole v přírodě je potřeba doložit potvrzení o zdravotní způsobilosti (nesmí být starší než 1 rok) a potvrzení o bezinfekčnosti, které odevzdají žáci při nástupu do autobusu (nesmí být starší než 1 den). Současně při nástupu do autobusu odevzdají žáci průkazku zdravotní pojišťovny. Potvrzení o zdravotní způsobilosti odevzdejte prosím týden před konáním akce.

Potvrzení o absolvování školy v přírodě pro účel proplacení zdravotní pojišťovnou či zaměstnavatelem zákonného zástupce se budou vydávat po ukončení a vyúčtování celé akce, a to v průběhu druhé poloviny měsíce června 2011.

Škola si vyhrazuje právo, v případě nutnosti, na změnu termínu popřípadě místa Školy v přírodě. O případné změně budou zákonní zástupci včas informováni.

INFORMACE O ŠKOLE V PŘÍRODĚ S VÝUKOU ANGLIČTINY

Termín: 10.4. – 15.4.2011

Místo: Chata Svoboda, Ostravice

Škola v přírodě je z větší části financována z účelové dotace Statutárního města Ostravy. Doplatek je proto stanoven na 700,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze včetně zajištění pitného režimu, doprava tam a zpět, odměny v soutěžích, výlety, jízda na koni,rodilý mluvčí. Závaznou přihlášku je nutné odevzdat třídnímu učiteli nejpozději do 21.3.2011. Částku 700,-Kč je nutno uhradit do 31.3.2011 třídnímu učiteli.

Přihláška pro všechny termíny:

Závazně tímto přihlašuji mého syna/mou dceru ……………………………………………,

žákažákyni ………… třídy do školy v přírodě v termínu ................................................

podpis zákonného zástupce

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Jan Veselý, ředitel školy | Počet přečtení: 1875x