SBÍRKA NA PODPORU ZOO

25. října 2016

V měsíci říjnu si v naší škole každoročně připomínáme Světový den zvířat - mimo jiné také sbírkou na podporu živočichů ostravské zoo pořádanou školním Ekotýmem. Jsme dlouhodobými sponzory papoušků lori mnohobarvých, kteří sídlí v pavilonu Papui za výukovým centrem. Dobrovolným finančním obnosem přispěli žáci každé třídy. Největší měrou se však o celkovou částku 8 402 Kč vybranou v průběhu těchto dvou dnů zasloužily děti 1. stupně a jejich rodiče, za což jim náleží velké poděkování. Velmi akční byla 3. B, která peníze za celou třídu odevzdala ještě před vyhlášeným termínem. Většinou hlasů bylo rozhodnuto o tom, že i tentokrát půjdou vybrané prostředky na přilepšení papouškům. Protože je sbírka otevřená ještě do konce kalendářního roku, lze ji navýšit kdykoliv, například i z výtěžku vánočního jarmarku. Tak nezapomeňte a při návštěvě zoo se také za lori zastavte.
Fotky zde:

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Iveta Novotná | Počet přečtení: 1800x