Řemeslo má zlaté dno

24. ledna 2014

Řemeslo má zlaté dno je název interaktivní soutěže v praktických dovednostech pro žáky základních škol, která se koná ve spolupráci s odbornými učilišti a středními školami. Naši školu reprezentovala dvě smíšená šestičlenná družstva žáků 9. ročníku. Cílem soutěže bylo splnění všech úkolů na 18 stanovištích a nasbírání co největšího počtu bodů. Na každém stanovišti se prezentovalo konkrétní řemeslo či obor praktickým úkolem.
Družstvo 9. A třídy, ve složení Dominika Černá, Tereza Dydeková, Petra Müllerová, Petr Bystroň, Patrik Hošek a Jakub Kalužík, se probojovalo mezi tři nejúspěšnější družstva bez určení pořadí. Za své výborné výkony byli odměněni věcnými cenami.
Žáci tak mohli formou soutěže získat lepší přehled a konkrétněji poznat zaměření odborných škol v ostravském regionu.
Podívejte se, jak to na soutěži probíhalo!

Fotografie- soubor ke stažení dole.
Soubor ve formátu application/pdf

Typ souboru: *.pdf | Velikost souboru: 4.185KB | Počet stažení: 256x