Recitační soutěž 1. stupeň

17. února 2011

Ve středu 9. 2. 2011 proběhlo na prvním stupni školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se ho celkem 37 žáků, kteří soutěžili ve třech kategoriích. Nultá kategorie byla zastoupena prvňáčky, první kategorie byla určena druhým a třetím třídám a ve druhé kategorii bojovaly čtvrté a páté třídy. Všichni soutěžící si vybrali pro svůj přednes velice hezké básničky a předvedli výkon hodný patřičného ocenění. Porota ve složení paní učitelek Vykoukalové, Kaštovské a Berglowcové měla náročné rozhodování při výběru prvních třech výherců a postupujících žáků do obvodního kola. Nakonec zvolila takto: Vítězem nulté kategorie se stal Alexandr Černák z 1. C, 2. místo obsadila Markéta Izsóová z 1. C a o 3. místo se podělily Aleksandra Christova z 1. C a Barbora Mužíková z 1. A. V první kategorii se na první příčce umístila Klára Skošníková z 2. A, druhé místo si vybojovala Daniela Jordanova z 2. C a třetí místo si odnesl Matouš Kaleta z 2. B. První místo v druhé kategorii získala Ingeborg Buglová z 5. A, druhý post si vydobyla Eliška Křesťanová z 5. A a třetí místo bylo uděleno Simonu Čermákovi z 5. A. Všem soutěžícím děkujeme za účast a krásný kulturní zážitek, výhercům blahopřejeme a postupujícím žáků přejeme hodně štěstí v dalším kole.
Nakoukněte do fotogalerie.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Lucie Vykoukalová | Počet přečtení: 1440x