První natáčecí dny

27. května 2014

V úterý 20.května 2014 byl první natáčecí den. Točili jsme dvě scény. Scénu č.19, ve které deváťák vyhozený oknem leží v atriu. Tato scéna potřebovala velké maskérské přípravy, převážně pak míchání krve a nachystání otevřených zranění. Příprava polomrtvé postavy deváťáka (Jakub Dombek) trvala celkem dvacet minut. Během velké přestávky mrtvola, ležící v atriu, budila velkou pozornost. Žáci z devátých ročníků se přišli s mrtvolou i vyfotit. Jak už jsem řekl, příprava této scény byla velmi náročná, a proto děkuji Petrovi Bystroňovi, Petře Müllerové a paní učitelce Mládkové za velkou pomoc při přípravě této scény.
Následně jsme točili scénu č.17 na školním bazéně. Tímto chci poděkovat paní vychovatelce Jaroslavě Potěšilové, která nám zapůjčila své žáky jako kompars (neboli křoví). Dále děkuji pracovníkům bazénu. Na bazéně jsme točili scénu, ve které Jakub (Jakub Kalužík) společně s Jindrou (Dominik Čižmar) zachrání jednoho malého kluka, kterého Patrik (Lukáš Klímánek) shodí do vody. Na bazéně jsme nestihli natočit všechno, a proto jsme se na něj vrátili i ve středu. Ve středu jsme dotočili zbývající záběry. Nyní už plánujeme další natáčení a těšíme se na něj.

Fotky zde.
Přehled starších článků | Autor: Dominik Polách žák 9.ročníku- režisér | Počet přečtení: 975x