První den natáčení

28. února 2014

A máme to za sebou. Úterý, 25.2. byl náš první natáčecí den, kterého se zúčastnil kameraman, a 2 hlavní průvodci celým videem. Během dopoledne jsme se ze školních lavic za doprovodu paní učitelky přesunuli trolejbusem do centra Ostravy, abychom zahájili natáčení naší videopohlednice. Prvním místem, kde jsme se zastavili byl areál Vodní svět. Poté jsme se přesunuli do sousedních Komenského sadů, kde jsme natáčeli druhou scénu. Počasí nám přálo, občas se sluníčko schovalo za mrak. Naši herci společně s kameramanem neunikli pohledům kolemjdoucích. Následovala návštěva vyhlídkové věže Nové radnice. Ještě natočit pohled na celou radniční budovu a už jsme pochodovali k mostu Miloše Sýkory, na nedalekém Masarykově náměstí vznikla další scéna pro naše video a pak už zbývalo udělat jen pár záběrů na Katedrálu Božského spasitele a mezi teenageri velmi známou ulici, která nikdy nespí, Stodolní. Všichni zúčastnění byli perfektní, nervozita nebyla vůbec znát a nakonec jsme si toto neobvyklé dopoledne užili. Už teď se těšíme na další natáčení, které bude probíhat v areálu ostravské zoo a okolí.
Fotky zde.
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Zuzana Onderková | Počet přečtení: 889x