Prosinec plný florbalu

21. prosince 2016

Během prosince se uskutečnila všechna obvodní kola ve florbalu dívek i chlapců. Naše škola měla zastoupení ve všech kategoriích a teď již můžeme říci, že jsme byli úspěšní. Chlapci odehráli zápasy na naší škole a dívky bojovaly na ZŠ Zelené. A jak to všechno dopadlo?
V kategorii chlapců 8. a 9.ročníků jsme přehráli všechny soupeře a z 1.místa postoupili do okresního kola. Mladší florbalisté skončili celkově na 2.místě o do dalších kol nepostoupili.
U holek se role otočily, mladší dívky porazily všechny soupeře a vybojovaly si postup do okresního kola, starší bojovaly, ale postoupit se jim nepodařilo.
Všem, kteří reprezentovali školu, patří velká pochvala za předvedené výkony. Postupujícím týmům gratulujeme a přejeme hodně sportovního štěstí v dalších kolech, které se uskuteční v lednu. Pevně věříme, že to nového roku vkročíme úspěšně.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Martina Dostalová | Počet přečtení: 756x