projektový sportovně branný den

26. října 2017

V pátek 6. 10. 2017 na naší škole proběhl sportovně branný den. Účastnili se všichni žáci. Od těch nejmenších až po ty největší. Pro ty nejmenší byly připraveny obě tělocvičny, kde probíhal závod zaměřený na obratnost, vytrvalost, rychlost a přesnost. Čekala je „opičí dráha, střelba na koš, hod raketkou, kruhy hula hoop, střelba na bránu a hod kroužky na přesnost. Děti to náramně bavilo a spokojený úsměv, i když trochu zadýchaný, nám byl odměnou.
Ti větší měli nástup na školním hřišti, kde byli rozděleni do sedmi skupin podle konkrétních disciplín. Bohužel z důvodu časové tísně a klimatických podmínek, začalo nám na závěr trochu pršet, některé skupiny nesplnily všechny disciplíny. A které to byly: jízda na koloběžce terénem, střelba lukem, slalomový běh, hod kriketovým míčkem na cíle, hod na koš, discgolf a skoky se švihadly.
Tento den nikdo nepatřil mezi poražené, ale naopak, všichni vyhráli. Poděkování za tento sportovně branný den nepatří pouze všem vítězům, ale i všem učitelům, kteří se tohoto dne účastnili. Zvláštní poděkování patří i deváťákům, kteří pomáhali při organizaci jako rozhodčí a zapisovatelé.

Sportovní den 2017 - fotogalerie
Přehled starších článků | Autor: Kamil Tabášek | Počet přečtení: 1554x