Projektový den - SPORTUJEME SPOLU

6. října 2014

V letošním školním roce se naše škola zapojila do ověřování účinnosti programu projektu ,,Pohyb a výživa. ´´
Učitelé zejména na prvním stupni mají na výchovu dětí výrazný vliv. V tomto školním roce bychom chtěli věnovat zvýšenou pozornost dětem, které nesportují, v jejich denním režimu převládají nepohybové činnosti. Víme, že tělesnou aktivitu je třeba kombinovat správnou výživou a dodržováním pitného režimu.
3.10. se 1. stupeň ZŠ zúčastnil projektového dne ,,Sportujeme spolu“. Celé dopoledne chlapci a děvčata pod vedením starších spolužáků z 2. stupně plnili nejrůznější úkoly v tělocvičně, ale i na školním hřišti. Běhali, dělali shyby, zkoušeli co nejdéle stát se zavřenýma očima na jedné noze, skákali z místa, házeli basketbalovým míčem. Ve třídách tvořili potravinové pyramidy.
I když počasí pro sportování venku moc nepřálo, bylo chladno, ale přesto byli všichni spokojeni, že zase něco dobrého udělali pro své zdraví.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová | Počet přečtení: 2896x