Magazín ZŠ Generála Píky

ilustrace

Lyžařský výcvikový kurz pro žáky 3. - 5.roč.

Termín : 17.01.2022 – 21.01.2022. Ubytování : Horní Bečva – Chata Sachova studánka – skisachovka

Podzimní hrátky

V kalendáři je ještě léto, ale pomalu už přichází podzim. V pátek 10.9. se děti 1. – 4. tříd v 15 hod. sešly na školním hřišti. Paní učitelky připravily ,,Podzimní hrátky“. Kluci a holky běhali, jezdili na koloběžkách, chodili na chůdách, malovali na fólie, házeli míčem, cvičili s obručemi a také pouštěli draky.

Turistický kroužek - 1. výšlap

1. výšlap za námi a my vás, milí dobrodruzi, moc chválíme.
Krásný sobotní výlet z Ostravy vláčkem do Frenštátu a pak už po svých směr Velký Javorník

Kozí farma

Všichni prvňáčci měli možnost v tomto týdnu navštívit Kozí farmu u Veselých.  Děti se seznámily se životem na farmě. Mnohé děti poprvé viděly zblízka koně, kozy, krávu, ale také slepice, včelky, husy i kachny. Mohly si dokonce podojit i kozu Elišku.

Den na divokém západě

Dne 2. 9. 2021 proběhlo zábavné odpoledne pro děti prvních tříd na školním hřišti. Paní vychovatelky a paní asistentky si pro děti připravily spoustu soutěží.

První školní den

Prázdniny končí a na dveře klepe nový školní rok. Na tento den se těší hlavně děti, které  nastupují do první třídy.

Cestou necestou až na K2 vol. 2

Tak už je to zase tady. Rok se s rokem sešel a my jsme moc rádi, že se turistický kroužek líbil a tím pádem bychom tentokrát pro letošní rok vystoupali na druhou nejvyšší horu světa na K2.

Informace ohledně pasování a zábavného odpoledne pro žáky 1. tříd.

Westernový den (Den na divokém západě) přesouváme na pátek 3.9.2021 od 12 do 15 hodin na školním hřišti.

Sbírka pomoci pro obyvatele zasažených oblastí

Milí rodiče, milí žáci,

rádi bychom Vám poděkovali za vše, co jste donesli do školy pro sbírku pomoci obyvatelům oblastí, které zasáhlo tornádo.

Vyhlášení výsledků sportovního dne

Výsledky 1. stupně po třídách ze sprotovního dne školy naleznete pod tímto odkazem

Celkový počet článků: 840