Poslední informace ke kurzu do Chorvatska

8. září 2014

Crikvenica, hotel Dramalj

Odjezd: 11.9.2014 ve 21:00 od školy

Příjezd: 17.9.2014 mezi 8. – 9. hodinou ke škole

Žáci při nástupu do autobusu odevzdají zákonným zástupcem vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti s datem starším max. jednoho dne a kopii průkazky pojištěnce.

Orientační seznam věcí:
Pokrývka na hlavu, sluneční brýle, batoh na výlety, sportovní obuv, gumové boty do moře, sandály, přezůvky, trička, kraťasy, tepláky, mikina, svetr, apod., plastová láhev na pití, spodní prádlo, ponožky, pyžamo, hygienické potřeby, ručníky, psací potřeby, opalovací krém ( ochranný faktor 15 - 20), krém po opalování, panthenol, osobní léky, kapesné dle vlastního uvážení v eurech či kunách, karimatku či nafukovací matraci na pláž, brýle na potápění a šnorchl ( dle uvážení). Na cestu do autobusu polštář a deku.
Prosíme, aby si žáci nebrali velká zavazadla!!!

Na kurzu budeme provozovat různé sporty (volejbal, jízda na koloběžkách, kopaná..), proto dejte svým dětem vhodné sportovní oblečení. Předpokládáme, že bude večer chladněji, proto jim také přibalte mikinu či bundu.
Jídlo na cestu, začínáme obědem na místě.
Pozor na cennosti ( notebook, MP4, foťák, atd. dle uvážení).
Při nástupu do autobusu předejte prosím seznam léků a jejich dávkování zdravotníkovi akce. Osobní léky nechte v zavazadle.
Do autobusu si vezměte deku a polštář pro případ, že by vám bylo po cestě chladno.
Před nástupem do autobusu si vezměte kinedryl (pokud vám bývá v autobuse špatně)

Přiměřené kapesné – cca 500,-Kč ( v kunách či eurech)
Vezměte si na cestu drobné na WC.
Kontakt na ŘŠ: 776 114 378

Informace budou průběžně na www.zsgepiky.cz a facebooku školy.
Přehled starších článků | Počet přečtení: 2150x