Pomoc útulku opuštěných zvířat

5. ledna 2015

Již jsme vás informovali, že jsme v předvánočním čase mysleli i na naše čtyřnohé přátele. Znovu musíme vyzdvihnout ochotu a dobré srdce dětí a rodičů, kteří jakýmkoli způsobem přispěli
a díky nim se pejsci s kočičkami budou mít o něco lépe.
Ve středu 17.prosince jsme navštívili „náš útulek“ v Ostravě –Třebovicích. Do útulku se šlo podívat 30 dětí a prožili jsme zajímavé odpoledne. Nejšťastnější jsme byli mezi malými štěňátky, starší pejsci na nás ze svých kotců pošťekávali a mnozí z nás by si některého z pejsků vzali nejraději domů. Viděli jsme i kočky, ale jen jedna z nich byla přítulná. Víme, že už dnes kočky bydlí v nových, pěkných a praktických „příbytcích“.
Personál byl vstřícný, bylo znatelné, že tam mají zvířata skutečně rádi, hodně jsme se nasmáli a také hodně dozvěděli.
Místní zaměstnanci znovu všem dárcům z naší školy děkují a máme předat poděkování a pozdravení od všech vděčných zvířátek: „Haf, mňau!“

Zástupci Žákovského parlamentu a Ekotýmu

Fotky zde: