Podívejte, kamarádi, v sobotu byl karneval.

2. dubna 2018

Támhle stojí krásná víla,
vodník tančí s kovbojem,
princezna je celá bílá s korunkou a závojem.
V sobotu 24. 3. se velká tělocvična zaplnila nejrůznějšími maskami. Nejen děti, ale i dospělí si zasoutěžili, zatančili. Někteří si koupili i tombolu, ve které na výherce čekala řada překvapení. Karkulka, princezna, kovboj, krokodýl, kočička nebo policajt se mohli osvěžit v bufetu. Program doplnili svým vystoupením i naši žáci a žákyně. Hodně legrace jsme si užili při soutěžení maminek a tatínků. Postavit stavbu z kostek během minuty, to byl úkol pro tatínky. Nevléknout korálky, musely zvládnout maminky. Veselé obličeje malých i větších tanečníků prozradily spokojenost a byly velkou odměnou, pro ty, co karneval připravili. Vybrat ty nejkrásnější masky byl pro porotu také velmi těžký úkol.
Dovolte mi, abych poděkovala všem pedagogickým pracovníkům, správním zaměstnancům, panu fotografovi Jirkovi, žákům, kteří se podíleli ve svém volném čase na přípravě a organizaci karnevalu.

a jak to probíhalo, máte zde:

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová, Mgr. Pavla Nikolova | Počet přečtení: 1453x