Ozdravný pobyt v Jeseníkách je u konce

15. dubna 2012

Hned po jarních prázdninách jsme na 14 dní odjeli na ozdravný pobyt do Jeseníků. Byli jsme ubytováni společně s účastníky lyžařského výcviku na horské chatě Moravici. V dopoledních hodinách jsme se obvykle věnovali výuce, která byla docela pohodová. Za hezkého počasí jsme ještě vyrazili do okolní přírody. Po odpoledním klidu jsme se věnovali sportování, turistice, různým soutěžím.

Někdy se nám zdálo, že s námi laškuje zima s jarem, ale obloha byla po celý čas téměř blankytně modrá. Podnikli jsme i několik výletů, které se nám velmi líbily.
Večerní program byl vždy plný zábavy, s nápady jsme přicházeli my sami. Z programu jsme byli nadšeni nejen my, ale i naše paní učitelky.

Pobyt na horách se všem velmi líbil, za což bychom rádi poděkovali našim p. učitelkám a p. učitelům.

Za třetí a čtvrtou skupinu  Klára Absolonová a Natálie Rybková.

Zážitky z našeho pobytu najdete ve fotogalerii. Konečně ty správné!!!!

Přehled starších článků | Autor: Klára Absolonová a Natálie Rybková | Počet přečtení: 1271x