Netradiční 5-ti boj

26. října 2017

Naše škola pod záštitou Městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, který tento projekt spolufinancoval účelovou dotací, pořádala pro školy našeho obvodu sportovní akci pod názven „ Netradniční 5-ti boj“.
Účastnilo se ho pět škol. Soutěžilo se v jízdě na koloběžce terénem, discgolfu, přespolním běhu, střelbě ze vzduchovky a plavaní. Soutěžilo se v mladší a starší kategorii. V každé kategorii mohla škola vyslat jedno družstvo, které se skládalo ze dvou holek a dvou kluků, kteří museli projít všemi stanovenými disciplínami. Vítěze družstva pak určil součet časů všech členů družstva ve všech disciplínách.
Všichni soutěžící byli připraveni a v každé disciplíně vynaložili maximální úsilí k dosažení těch nejlepších výsledků. Naši žáci dělali také maximum a v mladší kategorii jednoznačně zvítězili na plné čáře s velkým náskokem před druhým. Ve starší kategorii se samozřejmě také snažili, ale z důvodu nedostavení se jedné zavodníce jsme skončili až čtvrtí. Mohu, ale s klidným svědomím říct, že být v plné sestavě, tak opět zvítězíme.

Netradiční 5-ti boj - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Kamil Tabášek | Počet přečtení: 1693x