Návštěva

8. února 2012

V pondělí 6. února zavítali na naši školu dva studenti z 1 st International School of Ostrava v doprovodu své vyučující, aby žákům našeho 9. ročníku předvedli ukázkovou prezentaci v anglickém jazyce zaměřenou na sport. 1 st International School of Ostrava pořádá soutěž pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol nazvanou Let the world come to you ( Nechte svět přijít za vámi). Letos je vyhlášen již 4. ročník této soutěže a tématem tohoto ročníku je sport. Tříčlenné družstvo připraví na základě stanovených kritérii prezentaci na určité téma z oblasti sportu a poté s ní vystoupí před odbornou porotou, jejímž předsedou bude v letošním roce Aleš Valenta – olympijský vítěz v akrobatickém lyžování ze ZOH v Salt Lake City 2002. Účast v této soutěži bude pro žáky obrovskou zkušeností, budou mít možnost prakticky využít své znalosti anglického jazyka a rovněž okusí, jaké to je, prezentovat před publikem. Tak držme našemu týmu palce.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Zuzana Onderková | Počet přečtení: 1289x