Návštěva u prvňáků

25. září 2014

Ve středu do 1.A,1.B i 1.C zavítala návštěva. Byly to paní učitelky z MŠ Lechowiczova, které se přišly podívat na své děti, s kterými zažily mnoho pěkných chvil v MŠ. Společně si s dětmi po celou dobu pobytu ve školce užily hodně veselých dnů plné her, ale také mnoho hodin věnovaly přípravě dětí na opravdovou školu. Pobyt ve školce je nenávratně pryč a z předškoláků se stali školáci. Chodí do školy teprve třetí týden, ale přesto předvedli, že své bývalé MŠ nedělají ostudu. Najít svou třídu, nachystat si pomůcky do vyučování, napsat jedničku či dvojku do sešitu, najít písmenko M,L, převléknout se do cvičebního úboru není už pro ně nic těžkého. Spokojené a pyšné na své školáky byly všechny paní učitelky.Ty ze školky i ty ze školy. Už teď se těšíme na příští setkání v lednu, kdy rádi v naší škole přivítáme nejen paní učitelky, ale i předškoláky.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová | Počet přečtení: 911x