Natáčíme dál

2. června 2014

V pátek 23.5. 2014 jsme se konečně vrhli na scény ve třídě. I přestože byly volby a většina deváťáků musela stěhovat lavice, tak nám pan zástupce Mgr. Patrik Smažák povolil natáčet 1. a 2. hodinu místo stěhování. Točili jsme scénu 12 – hodinu dějepisu, kde učitelka Eva Plešná (Jesika Kubalová) zkouší Jindru (Dominik Čižmar), který zkoušení bere s velkou nechutí. Potom jsme točili scénu 15, kde tentokrát učitel Petr Vávra (Dominik Konečný) má rozmluvu s gangstery v hodině fyziky. Hlavní gangster Patrik (Lukáš Klímánek) se však nemíní s učitelem normálně bavit a určitě všichni víme, jak to dopadne.
V Úterý jsme chtěli natočit pár scén na chodbě, ale bohužel se většina herců nedostavila bez řádné omluvy a někteří ji nechali vzkazovat po jiných v den natáčení. Jako bych jim neříkal, že pokud ví o nějakém dni, kdy budou pryč, mají mi to hlásit alespoň 2 dny předem. Kvůli velkému množství chybějících herců jsme natočili jen 3 záběry. Chci ale poděkovat hercům, kteří byli SCHOPNI na natáčení dorazit.
Ve Středu 28.5. jsme se vrhli na natáčení v ředitelně. Tímto děkuji paní zástupkyni ředitele Ing. Jarmile Mertové za poskytnutí její kanceláře jako „ředitelny“. Ředitelka (Ingrid Buglová) a zástupkyně ředitele (Veronika Němcová) řešili pár věcí jako reakce ředitelky na zjištění, že někdo vypadl z okna, potrestání gangsterů (Denis Bolek, David Axmann, Ondřej Nerud) a Patrika (Lukáš Klímánek) za to, že vyhodili kluka oknem a samozřejmě poděkování Simoně, Janě a Jindrovi (Martina Folwarczná, Zdeňka Rášová, Dominik Čižmar) za to, že zachránili školu před falešnou bombou. Brzy se ale do „ředitelny“ vrátíme. Stále nemáme všechny scény např. scénu 29, kde školník omdlí v ředitelně a další 2 scény.

Fotky zde.

Přehled starších článků | Autor: Polách Dominik- žák 9.ročníku | Počet přečtení: 1058x