Naši miláčci

19. prosince 2009

V naší škole se objevila smečka zvířat. Spíše smečička, nežli velká smečka, ale zato každý jedinec stál za vidění.
V rámci výuky přírodopisu nás totiž navštívili někteří domácí mazlíčci, samozřejmě v doprovodu svých majitelů. Tudíž jsme se mohli setkat se čtyřmi pejsky: štěňata, Démonek a americký buldok Rocky, si chtěla hrát, a yorkštírští teriéři – Majki a Betynka, se chovali vzorně. Vše pozorovali Fifinka s Honzou - dva králíči zakrslí. Nejvíce divoká byla nakonec vodní želva nádherná jménem Žofka, která svými bezzubými, ale silnými čelistmi nás chtěla kousat. Jediný, kdo se nenechal vyvést z míry byl křeček .
Kdo z našich sedmáků chtěl, tedy mohl pozorovat například rozdíly drápků mezi jednotlivými zvířaty, podívat se na jejich chrup a dozvědět se, jak se o ně jejich milující majitelé starají.
Nakoukněte na fotografie našich miláčků.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Ivana Jurenková | Počet přečtení: 1464x