Mikuláš 2016

7. prosince 2016

V pondělí 5. 12. dopoledne navštívil naši školu Mikuláš v doprovodu andělů a několika čertů. Hodné děti se bát nemusely, dostaly sladkou odměnu a pochvalu, občas se našel někdo, kdo musel zpytovat svědomí a přemýšlet nad polepšením a některé zlobivce si dokonce čerti chtěli odnést v čertovském pytli! Ale s čerty nejsou žerty, a tak se rychle vraceli do třídy! Některé zachránila i paní učitelka. Vládla dobrá nálada a všeobecné veselí.
Paní učitelky připravily pro všechny děti prvních tříd v tělocvičně závodivé hry, při kterých si prvňáci také užili mnoho legrace. Odpoledne se ještě někteří žáci prvního stupně setkali s Mikulášem, andělem i čerty na lampiónovém průvodu. Přišli i rodiče, prarodiče.
Děkujeme paní učitelce Burkové, Demeterové, Michnové, asistence Zuzce, žákům druhého stupně za pomoc při organizaci odpoledního lampiónového průvodu, nadačnímu fondu za sladkosti.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová, Mgr.Pavla Nikolova | Počet přečtení: 708x