Mezinárodní den rodiny

16. května 2014

Rodina, ta dělá z našeho domova skutečný domov. Rodina je místo, kde bychom se měli cítit v bezpečí. Každý by měl v těžkých chvílích v ní najít oporu. Měl, ale bohužel ne každý má to štěstí. Kluci a holky z 2.C a 2.D společně s paní učitelkami se rozhodli, že taky tento významný den oslaví. Dopoledne si o rodině povídali v prvouce a ve čtení a odpoledne pozvali do školy i rodiče. Paní učitelka Nikolova upekla výborné záviny, paní učitelka Popalová donesla kávu a čaj. Ve třídě měly děti připravená tři stanoviště, kde si mohli něco vymodelovat, vyrobit tulipán nebo srdíčko. Nejvíce děti zaujala výroba tulipánů z pet láhví. Tatínkové, maminky a v neposlední řadě tety a babičky i sourozenci pomáhali s výrobou také. Snad nejvíce legrace si dospělí i děti užili u nejrůznějších hlavolamů a her. Venku byla pořádná zima, pršelo, ale nám bylo společně moc dobře, nikomu se nechtělo domů. Poslední odcházeli v 6 hodin. Úsměvy dětí, ale i dospělých, poděkování od rodičů byly tou největší odměnou pro paní učitelky.

Fotky zde:

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová, Mgr. Pavla Nikolova | Počet přečtení: 1181x