Keramická dílna

26. května 2013

Blíží se konec školního roku, všichni se jistě těší, ale jsou i činnosti, které nám budou o prázdninách trošku chybět, například zájmové kroužky, ke kterým určitě patří i keramika. Svědčí o tom velký a neupadající zájem dětí každý rok.
Tak tomu bylo i letos. Děti byly rozděleny do dvou věkových skupin. Mladší děti přicházely ve středu a pracovaly s vychovatelkou Dášou Bulákovou. Všechny starší pak v pondělky pod vedením paní Zuzky Zedkové. Jak se práce- zábava dařila, může každý posoudit nahlédnutím do fotogalerie.

28. května se těšíme na dílnu s rodiči, které zveme do naší dílničky v suterénu pod tělocvičnami, aby si také vyzkoušeli radosti, které obnáší hra s keramickou hlínou. Budeme zde pracovat od 15 do 18 hodin. Věříme, že se jim to bude líbit, zejména když budou mít vedle sebe rádce, tedy svoje děti, které jim mohou v jejich snažení odborně pomoci.
Přehled starších článků | Autor: Dagmar Buláková | Počet přečtení: 1368x