Karnevalové dovádění prvních a druhých tříd

28. února 2014

Dobré ráno, dobrý den.
Pojďte všichni dál, máme karneval!

V pondělí 24.2. se první a druhé třídy proměnily v karnevalové šatny. Místo učení si děti přinesly do školy nejrůznější masky, nechyběly hřebeny, sponky, škrabošky a také rtěnky či oční stíny. V mžiku se v lavicích objevily princezny, berušky, bílé paní, tanečnice, přišli i rytíři, spidermani, vojáci, nechyběla nejrůznější zvířátka. Všichni měli dobrou náladu. Nejprve děti kreslily obrázky na téma karneval. Pak už nastaly poslední úpravy a slavnostní průvod všech masek se vydal na cestu po chodbách školy. V 10 hodin se všichni sešli v tělocvičně, kde porota vybírala z každé třídy tři nejkrásnější masky. Nebyl to snadný úkol. Nechyběly soutěže, diskotéka a v neposlední řadě malé odměny a diplomy. Všichni si to moc užili, ale bohužel zazvonil zvonec a karnevalu je konec. Už teď se těšíme na ten příští.
Děkujeme všem rodičům za přípravu pěkných masek.
Fotky zde.
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 876x