Karneval prvních a druhých tříd

11. března 2016

Dobré ráno, dobrý den, do masek se převléknem.
Pojďte rychle všichni dál, máme tady karneval…
V sobotu 5. března byl velký svátek, velký bál, děti z prvních a druhých tříd společně s rodiči a sourozenci měli karneval. Prožili odpoledne plné soutěží, tancování a zábavy. Naše milé maminky ušily nám nejen sukýnky. To byla krása napohled, pohádky tu byly hned. Sešli se piráti, indiáni, kovbojové, princezny, Sněhurka, berušky, kočička, Karkulka a mnoho dalších. Vybrat tu nejkrásnější masku, bylo pro porotu z řad rodičů opravdu těžké. Všímavá porota ocenila i maminku čertici. Paní učitelky prvních a druhých tříd pro děti připravily nejrůznější soutěže, při kterých jsme si všichni užili mnoho legrace. Krásné taneční vystoupení v třpytivých kostýmech předvedly Soňa, Lucka, Natálie, žákyně devátých tříd. Tatínkům a maminkám dokonce ukáply slzy při krájení cibule na guláš. Vítězové si odnesli diplom. Hodně radostí dětem udělaly dárečky z tomboly. Ani jsme se nenadáli a museli jsme se s karnevalem rozloučit. Už teď se těšíme na ten příští.
Děkuji nejen všem pedagogickým pracovníkům prvního a druhého stupně, paní lázeňské a žákům 2. stupně za pomoc při organizaci karnevalu, ale také Nadačnímu fondu za finanční podporu.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Popalová Marcela,Mgr.Frischerová Jaroslava | Počet přečtení: 908x