Hrajeme si s e-Twinningem

15. dubna 2015

eTwinning slaví v roce 2015 neuvěřitelných 10 let!! Naše škola je do této mezinárodní aktivity zapojena už sedmým rokem a nyní pracujeme na pátém projektu.
Cílem tohoto celoročního projektu je zábavnou formou propagovat aktivitu eTwinning v roce jejího desátého výročí, motivovat žáky k využívání informačních a komunikačních technologií (ICT) ve výuce, zapojit je do mezinárodní spolupráce on line a zároveň zvýšit povědomí žáků o bezpečném využívání internetu a sociálních sítí.
Projekt byl zahájen v únoru a potrvá až do října, kdy vyvrcholí oslavy eTwinningu. Projekt se skládá z deseti úkolů pro zapojené týmy, které budou postupně zveřejňovány na webu. Za splnění úkolu tým obdrží jeden virtuální odznak, cílem je získat všech deset odznaků. Zatím máme za sebou první úkoly, měli jsme představit sebe a taky naši školu. Nyní se připravujeme na oslavy mezinárodního dne eTwinningu, který proběhne 7. května. Po úspěšném zvládnutí prvních úkolů již sbíráme první odznáčky.
Soubor ve formátu application/ms-powerpoint

Hrajeme si s eTwinningem