Exkurze ve Střední odborné škole AHOL- 9. ročník

25. listopadu 2013

Žáci 9. ročníků se vypravili 14. 11. v rámci volby povolání na exkurzi do Střední odborné školy AHOL. I v letošním roce byla exkurze ze strany střední školy velice dobře připravená. Útulná škola s moderně vybavenými učebnami a mladým pedagogickým sborem.
Studenti školy provázeli naše žáky, představovali jim jednotlivé studijní obory. Připravili si motivační prezentace, kvízové otázky a krátká videa, které jednotlivé obory charakterizovaly. Zajímavý byl obor Ekonomie v multimediální sféře, kde studenti pracují s digitálními fotografiemi, počítačovou grafikou a digitálním videem. Studenti z oboru Ošetřovatel měřili tlak, z krve určovali krevní skupiny a množství cukru v krvi. Také jsme ochutnali zimní nealkoholický punč, který uvařili žáci z oboru Kuchař-číšník.
Líbilo se nám zde a hodně našich žáků začalo o dalším studiu na škole AHOL uvažovat.
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jitka Magincová | Počet přečtení: 853x