Ewa Farna

1. prosince 2013

Ewa Farná přijela podpořit náš projekt.

Na ZŠ Gen. Píky přijela Ewa Farná…

Co se to dnes děje? Každý se jen směje.
Zahoďme všechny starosti, je zde důvod k radosti.
Dnes splnil se nám sen, uvidět naši rodačku, opravdovou zpěvačku.
Minulé týdny jsme ji kreslili, úkoly projektového dne plnili
a v pátek 29.11. konečně na živo viděli.
Hezká, mladá, milá, příjemná, to je Ewa Farná.
I my jsme ji překvapili a tělocvičnu vyzdobili.
Nejlepší z nás i odměny dostali
a s Ewou Farnou si povídali.

Ještě jednou děkujeme a další setkání už teď si přejeme.

Lepší start nového projektu Poslouchej, dívej se, čti, ale nekopíruj!!! jsme si nemohli ani přát. Po dopoledním netrpělivém čekání se v pátek 29. 11. po 11 hodině děti z naší školy konečně dočkaly. Přesně jak slíbila, opravdu přijela, stále usměvavá a dobře naladěná se srdcem na dlani, Ewa Farna. Tělocvična takový řev, jásot a nadšené oči tolika diváků snad ještě nezažila.

Ewa si s nadšením prohlédla práce dětí. Byla neskutečně překvapená, že si daly takovou práci. Ochotně vybrala a ocenila ta nejzdařilejší díla. Přivezla spolu se svým manažerem Michalem Wronkou plné auto dárků, které dětem rozdala. Potom ochotně odpovídala na zvídavé otázky dětí, které nebraly konce. Pan ředitel se ujal moderování a mnohdy bylo opravdu hodně těžké tento dav více jak 500 dětí "ukočírovat". Nakonec nastalo focení se všemi třídami. Všichni chtěli stát co nejblíže Ewy, která však byla velmi ochotná a trpělivá i když se někdy zdálo, že ji děti umačkají. Skandováním EWA, EWA, EWA se děti s touto vzácnou návštěvou rozloučily.
Po odchodu dětí domů ještě tato milá slečna v ředitelně podepisovala památníky a  fotografie pro děti, za co ji opravdu moc děkujeme. Tato vzácná návštěva podpořila děti v jejich další aktivitách na projektu.
Nejlépe si celou akci představíte, když se podíváte na fotografie.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová, Jarmila Mertová, Ing. | Počet přečtení: 2592x