Druhá návštěva našich žáků v Dětském rehabilitačním stacionáři

8. června 2010

První setkání proběhlo v lednu za účelem darování finančního obnosu handicapovaným dětem. Děti ve stacionáři byly milé a přátelské, proto jsme si už tehdy slíbili, že ve spolupráci budeme pokračovat, a slovo jsme dodrželi. 3. června se ředsedkyně žákovského parlamentu Karla Stoianová a žáci třídy 9.B vypravili do stacionáře podruhé.
Žáci 9. B třídy si připravili pro děti ze stacionáře krátkou pohádku O Červené karkulce. Sami si napsali scénář, rozdělili role, výtvarně zpracovali kulisy a s úmyslem potěšit děti se vydali na návštěvu. Pohádka se líbila nejen dětem, ale i pracovníkům stacionáře, kteří připravili pro malé herce občerstvení. Na výbornou buchtu jsme si vzali recept, abychom si ji mohli doma upéct.
Po hereckém vystoupení se žáci rozprchli po jednotlivých místnostech, hráli si s dětmi a seznámili se s náročnou prací zaměstnanců. Pro deváťáky to byl zajímavý den s řadou nevšedních zážitků.
V příštím školním roce určitě uskutečníme další návštěvu!

Soubor ve formátu application/ms-powerpoint

Stacionář 2010