Drakiáda druháků

24. října 2012

Dorazil podzim a s ním i naše oblíbená školní aktivita babího léta – pouštění papírových draků.  Tato naše  tradice znovu zažehla zájem u  žáků druhých tříd, a tak jsme všichni nadšeně vyrazili vstříc vzdušným soubojům.

Nadšení žáků překonala snad jen verva a sebezapření učitelů při rozmotávání šňůr. Účastníci záletu nezpůsobili žádné výrazné škody na majetku, snad až na pár draků nešťastně uvízlých v korunách okolních stromů. Přesto lze uzavřít, že dovednosti žáků, dle shodného tvrzení kolektivu nadšených učitelů, zdaleka převyšují jejich vlastní a jsou zcela zjevně výrazně nadprůměrné.

Kolektiv učitelů tímto vyjadřuje naději, že příští drakiáda bude minimálně stejně povedená jako ta letošní a slibují, źe ve svém volném čase na svých letových dovednostech zapracují.

Nakoukněte na fotografie jak nám to létalo.

Přehled starších článků | Počet přečtení: 1041x