Drakiáda 2017

19. října 2017

Vyleť draku na oblohu, vyleť výš, z výšky lépe uvidíš…
K podzimu patří i pouštění draků, které se stalo už tradiční akci pro celou rodinu nejen našich žáků, ale i rodin dětí z MŠ. Letos měli všichni draci všech možných velikostí, barev a tvarů dostaveníčko na školním hřišti v 15,30 hod. Vítr nám sice moc nepřál, i přesto se podařilo dračí ocasy rozvlnit a obloha byla nejednou plná krásných draků. Draky pouštěli kluci, holky, maminky, tatínkové, babičky a dědečci. Paní učitelky Popalová a Nikolova pro děti připravily trampolínu, překážkovou dráhu, děti i rodiče házeli na cíl, trefovali se do koše. S velkými molitanovými kostkami si vyhráli ti nejmenší. Nechyběla ani sladká odměna. Prosluněné odpoledne uteklo jako voda, nikomu se nechtělo domů, někteří zůstali na místě ještě dlouho po skončení drakiády.
Děkujeme ochotným tatínkům, kteří nám pomohli rozložit trampolínu a uklidit pomůcky, děkujeme žákům, kteří pomáhali při přípravě stanovišť, paní učitelce Burkové a děvčatům z kroužku Dámský klub.
Všichni se už těšíme na příští Drakiádu 2018.

Drakiáda 2017 - fotogalerie
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová a Mgr. Pavla Nikolova | Počet přečtení: 1423x