Den otevřených dveří ve školním roce 2014/ 2015

9. ledna 2015

Naše ZŠ pořádá každoročně v měsíci lednu Den otevřených dveří, který je určen pro širokou veřejnost. Návštěvníci tak mají možnost seznámit se blíže s prostředím naší školy. I ve čtvrtek 8. ledna pedagogové ukázali všem zájemcům nejen moderně vybavené třídy, ale i odborné učebny např. fyziky, chemie, zeměpisu, počítačové učebny, keramickou dílnu, prostory školní družiny, tělocvičny, bazén, učebny s interaktivními tabulemi, knihovnu, cvičnou kuchyňku. Během odpoledne se všichni hosté mohli seznámit i s prací některých kroužků, které právě probíhaly. Učitelé odpovídali na zvídavé otázky zejména rodičů budoucích prvňáčků, kteří se právě se svými dětmi v těchto dnech rozhodují, na kterou školu se půjdou zapsat do první třídy. Některé děti, navštívily výuku v prvních třídách už dopoledne se svou paní učitelkou a kamarády z MŠ Varenská a Lechowiczova. Aspoň na chvilku si tak zkusily školu nanečisto. Věříme, že všechny škola zaujala, že naše škola je školou moderní, poskytuje žákům nejen vzdělání, ale mnoho dalších zajímavých aktivit.
Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Dne otevřených dveří za návštěvu a těšíme se na další setkání.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová | Počet přečtení: 831x