Canada Days

21. dubna 2010

Ve středu 14. dubna se vybraní žáci 8.B a 9.B zúčastnili dopoledního programového bloku akce Canada Days (Dny Kanady). Zmíněný programový blok se konal ve Středisku volného času Ostrava na Ostrčilově ulici.
V první části si děti ostravských škol poslechli písničky Jarka Nohavici v angličtině a některé si spolu s kanadským amatérským zpěvákem Markem Landrym zazpívaly společně.
Druhá část byla věnována přednášce s besedou nad fotografiemi kanadského fotografa českého původu Josefa Hanuse.
Celý programový blok probíhal dvoujazyčně - česky a anglicky. Naši žáci byli nejvíce spokojeni s fotografickou částí a litovali jen, že se o Kanadě nedověděli ještě více.

Zapsal: Mgr. Miroslav Latocha

Milí návštěvníci akce Canada Days,
chtěla jsem vám poděkovat za účast na naší akci, kterou jste tím podpořili. Velice si toho vážíme. V příloze posíláme několik fotek pro připomenutí akce i k případnému použití na váš školní web. Fotky dokumentují celý den, proto pokud máte zájem o více fotografií z jednoho bloku, pošlete mi své požadavky, pokusíme se vám individuálně vyhovět.

Budeme se těšit na další akci a vaši případnou účast.
Za 1 st International School of Ostrava
Mgr. Lenka Hartmannová

Nakoukněte na další fotografie.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Miroslav Latocha | Počet přečtení: 2797x